به نام خدا

پنجمین جشنواره مهندسی و مدیریت آب ایران
 
(یادواره حاسب کرجی)
 
با یاری پروردگار، پنجمین جشنواره مهندسی و مدیریت آب ایران (یادواره حاسب کرجی)در مهر ماه 1395برگزار خواهد شد و طی آن برترین های کشور در بخش های زیر از میان افراد معرفی شده ویا افرادی که آثارشان را به جشنواره ارسال کرده باشند، انتخاب و در مراسم ویژه جشنواره معرفی و تجلیل‌‌ می‌شوند.

الف -  چهره های برتر مهندسی و مدیریت آب  کشور:
پس از اعلام فراخوان و انجام ارزیابی های مربوطه ،7 نفر از پیش کسوتان و افراد اثر گذار در مهندسی و مدیریت آب ایران به عنوان چهره های برجسته مهندسی و مدیریت آب ایران انتخاب و از آن‌ها تجلیل به عمل خواهد آمد.

ب-  رساله های دکتری برتر  :
کلیه دانش آموختگان دوره دکتری در رشته های  مرتبط با مهندسی و مدیریت آب از1392/07/01 تا 1395/03/15 از رساله خود دفاع کرده و فارغ التحصیل شده باشند‌‌ می‌توانند رساله خود را جهت شرکت در این بخش به جشنواره ارسال نمایند. هر رساله توسط سه نفر از شخصیت های علمی معتبر داوری شده و در نهایت بر اساس نظر داوران 10 رساله برای ارایه در جشنواره برگزیده خواهد شد. این رساله‌ها به صورت شفاهی در جشنواره ارایه شده و بر اساس نظر سنجی از حاضران و نظر هیات داوران ،3 رساله به عنوان برتر انتخاب و از پدیدآورندگان آنها با اهدا جایزه نقدی و لوح تقدیر ،در مراسم ویژه جشنواره قدردانی به عمل خواهد آمد. همچنین به سایر رساله های برگزیده شده لوح تقدیر جشنواره اهدا خواهد شد.
لوح تقدیر جشنواره از سوی گروه مهندسی آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران صادر‌‌ می‌شود.
 
پ - طرح های تحقیقاتی وپژوهشی برتر :
کلیه محققان در رشته های  مرتبط با مهندسی و مدیریت آب که پروژه‌ها و طرح های تحقیقاتی آنان از 1392/7/01 تا 1395/03/15 پایان یافته و تصویب شده باشد‌‌ می‌توانند طرح‌ها و پروژه های خود را جهت شرکت در این بخش به جشنواره ارسال نمایند. هر طرح توسط سه نفر از شخصیت های علمی معتبر داوری شده و در نهایت بر اساس نظر داوران 10 طرح برای ارایه در جشنواره برگزیده خواهد شد. این طرح‌ها به صورت شفاهی در جشنواره ارایه شده و بر اساس نظر سنجی از حاضران و نظر هیات داوران ،3 طرح به عنوان برتر انتخاب و از پدیدآورندگان آنها با اهدا جایزه نقدی و لوح تقدیر ،در مراسم ویژه جشنواره قدردانی به عمل خواهد آمد. همچنین به سایر طرح های برگزیده شده لوح تقدیر جشنواره اهدا خواهد شد.
لوح تقدیر جشنواره از سوی گروه مهندسی آبیاری و آبادانی دانشگاه تهران صادر‌‌ می‌شود.
 
- برنامه ویژه جشنواره:
این برنامه همراه با ضیافت شام با حضور حدود 400 نفر از شرکت کنندگان در کنگره و سایر مدعوین درشب نخست برگزاری کنگره برگزار خواهد شد وطی آن منتخبین جشنواره معرفی و از آنان تجلیل به عمل خواهد آمد.

 
فراخوان تاریخچه حاسب کرجی
کلیه‌ی حقوق این سایت متعلق به نخستین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران‌‌ می‌باشد.
Powered by Shahtoot System
www.shahtootsystem.comwww.swem.irwww.swem.ir - صصص.سصثئ.هق - صصص.صصص.سصثئ.هق