تمدید مهلت ارسال مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/7/2
پیرو تماس و درخواست تعدادی از علاقمندان، تاریخ ارسال اصل مقاله تا ۱۰ مهر ماه تمدید شد. این تاریخ قطعی بوده و تمدید نخواهد شد.
تغییر تاریخ برگزاری کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/6/29
به آگاهی علاقمندان‌‌ می‌رساند:
با توجه به تقارن زمان برگزاری کنگره (2و3 آبان ماه) با زمان برگزاری چهاردهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر (3و4 آبان 1396 – دانشگاه شهید با هنر کرمان) سومین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران با یک هفته تاخیر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، 9 و 10 آبان ماه 1396 برگزار خواهد شد.

 
سامانه دریافت مستقیم مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/5/4
پیرو تماس تعدادی از علاقمندان  با دبیرخانه کنگره ،به آگاهی‌‌ می‌رساند سامانه دریافت مستقیم مقالات و ثبت نام از طریق سایت کنگره تا اول شهریور ماه  راه اندازی و فعال خواهد شد.
طراحی پوستر کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/3/5
به اطلاع علاقمندان‌‌ می‌رساند پوستر ویژه سومین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران طراحی شده و در صفحه  "پوستر" قرار داده شده است.
اعلام محورهای پذیرش مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/2/24
به آگاهی‌‌ می‌رساند بر اساس نظرسنجی های انجام شده و دیدگاه های ارایه شده به دبیرخانه کنگره ،محورهای پذیرش مقالات و سخنرانی‌ها توسط کمیته علمی کنگره نهایی شده و در صفحه (محورهای پذیرش مقالات) ارایه شده است.
تغییر تاریخ برگزاری کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/2/5
با توجه به برگزاری کنگره کمیسیون بین المللی آبیاری و زه کشی (ICID ) از 16 تا 22 مهر ماه در مکزیکو سیتی و در پاسخ به درخواست تعدادی ازعلاقمندان، تاریخ برگزاری کنگره از 18 و 19 مهرماه به 2 و3 آبان ماه 1396 منتقل شد.
 
تغییر عنوان و طرح پرسش کلیدی کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/2/5
بر اساس جمع بندی نظرسنجی های انجام شده، عنوان موضوع ویژه کنگره به " نظام های بهره برداری آب و کشاورزی" تغییر داده شد وپرسش زیر به عنوان پرسش کلیدی کنگره برگزیده شد:
 
برای استقرار تشکل‌ها و نظام های بهره برداری آب کشاورزی چه باید کرد؟

( تجربه های دیروز، مشکلات امروز، چشم انداز فردا )

توضیحات بیشتر در صفحه "سخن دبیر" ارایه شده است.
 
کلیه‌ی حقوق این سایت متعلق به نخستین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران‌‌ می‌باشد.
Powered by Shahtoot System
www.shahtootsystem.comwww.swem.irwww.swem.ir - صصص.سصثئ.هق - صصص.صصص.سصثئ.هق