اعلام جزییات برنامه های برگزاری کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/8/6
جزییات برنامه های ارایه مقالات و نشست های تخصصی در صفحه برنامه های کنگره ارایه شده است.
تکمیل ظرفیت ثبت نام
تاریخ درج خبر : 1396/7/24
با عرض پوزش از علاقمندانی که در کنگره ثبت نام نکرده اند، به آگاهی‌‌ می‌رساند ظرفیت پذیرش کنگره تکمیل شده و صفحه ثبت نام در پایان روز چهارشنبه 26/7/96 مسدود خواهد شد.لذا، از کلیه علاقمندانی که هزینه ثبت نام را پرداخت کرده ولی ثبت نام نکرده‌اند تقاضا دارد در مهلت باقیمانده نسبت به تکمیل و ارسال فرم ثبت نام اقدام نمایند. نویسندگان مقالات پذیرش شده‌‌ می‌توانند از طریق ایمیل و تماس با دبیرخانه نسبت به تکمیل ثبت نام خود اقدام نمایند.
 
کلیات برنامه های برگزاری کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/7/24
به آگاهی شرکت کنندگان در کنگره‌‌ می‌رساند کلیات برنامه های برگزاری کنگره در صفحه برنامه های سومین کنگره ارایه شده است.
اعلام نتیجه داوری مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/7/21
ضمن تشکر از کلیه صاحب نظرانی که برای کنگره مقاله ارسال کرده اند،به آگاهی‌‌ می‌رساند، مراحل داوری مقالات به پایان رسیده و فهرست مقالاتی که در اولویت پذیرش قرار گرفته‌اند در صفحه : مقالات رسیده، ارایه شده است.
تمدید مهلت ارسال مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/7/2
پیرو تماس و درخواست تعدادی از علاقمندان، تاریخ ارسال اصل مقاله تا ۱۰ مهر ماه تمدید شد. این تاریخ قطعی بوده و تمدید نخواهد شد.
تغییر تاریخ برگزاری کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/6/29
به آگاهی علاقمندان‌‌ می‌رساند:
با توجه به تقارن زمان برگزاری کنگره (2و3 آبان ماه) با زمان برگزاری چهاردهمین همایش ملی آبیاری و کاهش تبخیر (3و4 آبان 1396 – دانشگاه شهید با هنر کرمان) سومین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران با یک هفته تاخیر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه، 9 و 10 آبان ماه 1396 برگزار خواهد شد.

 
سامانه دریافت مستقیم مقالات
تاریخ درج خبر : 1396/5/4
پیرو تماس تعدادی از علاقمندان  با دبیرخانه کنگره ،به آگاهی‌‌ می‌رساند سامانه دریافت مستقیم مقالات و ثبت نام از طریق سایت کنگره تا اول شهریور ماه  راه اندازی و فعال خواهد شد.
طراحی پوستر کنگره
تاریخ درج خبر : 1396/3/5
به اطلاع علاقمندان‌‌ می‌رساند پوستر ویژه سومین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران طراحی شده و در صفحه  "پوستر" قرار داده شده است.
کلیه‌ی حقوق این سایت متعلق به نخستین کنگره مهندسی و مدیریت آب و خاک ایران‌‌ می‌باشد.
Powered by Shahtoot System
www.shahtootsystem.comwww.swem.irwww.swem.ir - صصص.سصثئ.هق - صصص.صصص.سصثئ.هق